אחסון אתרים במחיר הטוב ביותר

לא משנה מהי רמת המיומנות או התקציב שלכם – יש לנו משהו לכל אחד. התחברו לאינטרנט מהר עם Hostinger.

בחרו את התוכנית המושלמת עבורכם

תנאי תשלום
החזר כספי מובטח תוך 30 יום

אם אתם לא מרוצים ב-100%, תוכלו לבקש החזר כספי תוך 30 ימים מעת הרכישה. ללא טרחה, ללא סיכון. למידע נוסף, בדקו את מדיניות ההחזרים שלנו (ייתכנו אי הכללות).

קבלו את המשאבים שאתם צריכים

שירותי אחסון מהירים

בונה אתרים

לוח בקרה אינטואיטיבי

מרכזי מידע גלובליים

אבטחה מלאה

שירותי אחסון מהירים

תנו לקהל שלכם את חוויית הגלישה הטובה ביותר. טכנולוגיית השרת המעולה שלנו מבטיחה שהאתר שלכם ייטען במהירות תמיד. התוכניות שלנו משתמשות בHTTP/3, IPv6, רוחב פס ללא הגבלה* ומטמון אובייקטים של WordPress* כדי שהאתר שלכם יוכל להתמודד עם הכל.

תוכניות עסקיות ומעלה*

בונה אתרים

בונים את האתר הראשון שלכם? אין בעיה - בונה האתרים האינטואיטיבי שלנו עוסק בהפיכת פיתוח אתרים לנגיש ומהנה עבור כולם. עורך הגרירה והשחרור שלנו ופריסת רשת ההצמדה מבטיחים שכל מה שנמצא באתר שלכם ייראה מושלם עד רמת הפיקסלים בכל עת.

לוח בקרה אינטואיטיבי

זמן שווה כסף – ומשימות תחזוקה שגרתיות של האתר צריכות להיות קלות ומהירות לביצוע. hPanel שפותח אצלנו עוזר לכם לייעל בדיקות שגרתיות ולפתור בעיות באתר.זמין ב-17 שפות, מושלם גם לצוותים גלובליים.

מרכזי מידע גלובליים

אנחנו מאמינים באתרים מהירים. לכן יש לנו רשת גלובלית של מרכזי נתונים באירופה, אסיה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. פשוט בחרו את השרת הקרוב ביותר למיקום הפיזי של הקהל שלכם – לא נגבה ממכם תשלום נוסף על זה.

אבטחה מלאה

הגנו על עצמכם ועל הקהל שלכם מפני התקפות סייבר. כל שירותי אחסון האתרים שלנו מגיעים עם תעודות SSL חינמיות ללא הגבלה. בשילוב עם סביבת CloudLinux ו-LVE Containerized שלנו ,הגנה מלאה ממתקפות DDoS, גיבויים ועדכונים אוטומטיים של האתר, WAF שפותח אצלנו ותכונות רבות אחרות, אבטחת האתר לא תשאיר אותכם ערים בלילה.

מהירות

מהירות

זמן תגובה של 11-274 ms.

תמיכה

תמיכה

צ'אט בזמן אמת 24/7.

יעילות

יעילות

יחס המחיר/איכות הטוב ביותר.

פשטות

פשטות

9 מתוך 10 מצאו את hPanel שלנו חלק ואינטואיטיבי.

בונה אתרים

צרו את האתר המושלם תוך מספר דקות

בונה האתרים מאפשר לכם לבנות אתר בתוך מספר דקות. אין צורך בידע קודם בעיצוב או בפיתוח אתרים. השתמשו בממשק האינטואיטיבי וגררו את האלמנטים לאן שתרצו כדי להתחיל את הפרויקט שלכם.

בחרו תבנית

חלק מהאנשים חושבים שזה קשה לבנות אתר שנראה טוב. זו הסיבה מדוע יצרנו כלי מתקדם לבניית אתרים המאפשר לכם לבחור מבין המון תבניות אשר עוצבו על-ידי מקצוענים.
בנו את האתר שלכם
בונה אתרים