שלוש.
שתיים.
אונליין

Simple

שלוש. שתיים. אונליין.

קצת עלינו

מצאו את ההצלחה שלכם באינטרנט עם Hostinger

המשימה של Hostinger היא להפוך את ההצלחה המקוונת לאפשרית עבור כל אחד - ממפתחי אתרים ועד לבלוגרים ובעלי עסקים שאפתניים. עם טכנולוגיית אחסון האתרים המהיר שלנו, בונה אתרים מבוסס-AI, ו-hPanel קל לתפעול, קל מתמיד להצמיח את האתר שלכם.
מצאו את ההצלחה שלכם באינטרנט עם Hostinger

מארח אתרים מוכר ברחבי העולם

Hostinger, שהושקה ב-2004 כסטארט-אפ טכנולוגי מליטא, היא כיום ספקית מובילה של פתרונות אחסון אתרים המשרתת למעלה ממיליון יוצרים מ-150 מדינות.
אנחנו נשארים נאמנים למוניטין שלנו כמותג האחסון הצומח ביותר לשנת 2020*, ונמשיך לשפר את השירותים שלנו, לפתוח שווקים חדשים, ולהיות חלק מסיפורי הצלחה נוספים.
מארח אתרים מוכר ברחבי העולם

ההיסטוריה שלנו

החוזקות שלנו

כלי ניהול מעולים

מהירות אתרים

תמיכה ייעודית 24/7

כלי ניהול מעולים

ללא קשר לרקע או למומחיות הטכנית שלכם, כלי בניית וניהול האתרים שלנו נוצרו מתוך מחשבה על חוויית המשתמש ועוצמה. שלטו על הכל במקום אחד עם hPanel, מדומיינים ואחסון אתרים, לחשבונות דוא"ל ועוד. קבלו יותר זמן למה שחשוב עם בונה האתרים מבוסס ה-AI של Hostinger בשיטת גרור-ושחרר - צרו והשיקו אתר אינטרנט תוך דקות, ללא מגבלות.

מהירות אתרים

אנחנו רוצים שיוצרי אתרים ובעלי עסקים יתקדמו, ומהר. תארו לעצמכם שהאתר שלכם ייטען תוך אלפיות שנייה בכל מקום בעולם עם השרתים שלנו הפרוסים ברחבי העולם עם זמן פעולה מובטח של 99.9%. פנקו את הקהל שלכם עם חוויית המשתמש הטובה ביותר, וצפו בדירוג האתר שלכם משתפר.

תמיכה ייעודית 24/7

אנחנו כאן עבור כל בעלי האתרים שרוצים לטלטל את האינטרנט. צוות הצלחת הלקוחות שלנו דובר 10+ שפות, כך שתוכלו לתקשר בביטחון את מחשבותיכם ודאגותיכם בשפה שלכם. הקדישו פחות זמן לדאגות בנוגע לבעיות טכניות - אנחנו מבטיחים לחזור אליכם במהירות עם פתרונות מועילים.

Icon

לאחרונה יצרתי קשר עם צוות הצלחת הלקוחות של Hostinger. השירות היה אחד הטובים שחוויתי -הסוכנים שלהם היו אינפורמטיביים ומועילים. אפילו עם כמות קטנה של מידע הם הצליחו לזהות את הבעיה ולפתור אותה במהירות.

חנות Podaz
חנות מקוונת
Icon

לקחתי כמה קורסים בעיצוב ופיתוח אתרים והייתי חדש בניהול אתרים לבד. רציתי לתרגל את המיומנויות שלמדתי אז קניתי מארח נהדר שאפשר לי שליטה מלאה על הקוד שלי. ככה הגעתי ל-Hostinger.

Andrew
מפתח רשת
Icon

יש לי 94 אתרי אינטרנט שאני מאחסן ב-Hostinger כרגע והלקוחות שלי תמיד אוהבים את Hostinger משתי סיבות: מהירות השרת ושירות לקוחות מדהים. Hostinger זו הפלטפורמה הטובה ביותר לכולם, בין אם אתם מתחילים או מפתחים מקצוענים.

Jeremiah Kobina
מהנדס תוכנה
טכנולוגיה

חדשנות תוך כדי תנועה

חדשנות תוך כדי תנועה
אנשים

צוות מחויב של גיבורים

צוות מחויב של גיבורים
אובססיה ללקוחות

אנחנו מקשיבים לפני שאנחנו מדברים

אנחנו מקשיבים לפני שאנחנו מדברים

כתבות בלוג מהזמן האחרון

Branch left
אחסון האתרים של Hostinger הוא באמת יציב מאוד
Bitcatcha
Branch right
Branch left
טוב במיוחד לזמן פעילות מצוין
PCMag
Branch right
Branch left
מרגיש כמו אחסון פרימיום
Quicksprout
Branch right