הצעה לשנה החדשה 82% OFF
00
DAYS
11
HOURS
50
MINUTES
31
SECONDS

תוהה איך להשיג שם תחום בחינם יחד עם זול אירוח אתרים?

לא נראה יותר, Hostinger יש את כל זה. בחר כל זול Premium או עסקי אירוח אתרים ולקבל שם תחום בחינם. השתמש בודק התחום שלנו כדי למצוא את השם המושלם עבור האתר שלך לרשום אותו באופן מיידי עם רישום שם תחום בחינם שלנו.

אירוח דומיין בחינם

קבל שם תחום חינם עם עסקים זולים של Hostinger או Premium אירוח אתרים. Hostinger תהפוך את החיים קלים יותר על ידי מתן לך את הטוב ביותר באינטרנט זול שירותי אירוח הכוללים גם שם תחום חינם. כל מה שאתה צריך לעשות אתר אינטרנט מוצלח הוא כאן: המהירות המהירה ביותר, תכונות unmetered & שם תחום חינם!

אירוח אתרים זול

ליהנות אירוח אתרים ללא הגבלה עם שם תחום בחינם. להפסיק לבזבז כסף על מפתחי אינטרנט יקרים, לעשות את זה בעצמך עם אחד שלנו זול אירוח אתרים מתוכנן על תשתית ענן מהירות מהירה ודיסקספייס ללא הגבלה. לא נראה עוד אם אתה רוצה All-in-One זול אירוח אתרים החבילה יחד עם שם תחום חינם.

תמיכה ייעודית חיה

בשל היותו חבר גאה של ICANN, Hostinger מחויבת לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר לכל בעלי הדומיין! התמיכה הטכנית המקצועית שלנו היא מהירה ויעילה. קבל את התחום בחינם עם אינטרנט זול אירוח לגדול המותג שלך ללא דאגות כלשהן. אנחנו תמיד כאן כדי לעזור לגדל את העסק שלך.

שם דוא"ל מותאם אישית

הגדל את תמונת המותג שלך על ידי שימוש בשם הדומיין המותאם אישית שלך ללא תשלום ככתובת האימייל שלך. שלח אימיילים ללקוחות שלך מדוא"ל של חברה מותאמת אישית, שאתה מקבל עם דומיין בחינם, יעזור לאמינות המותג שלך ובזהירות יסייע לאמינות המותג שלך. להיות שונה, להפוך את כתובת הדוא"ל המותאמת אישית שלך יוצאת דופן מושלמת!

  • מספר בלתי מוגבל של אתרי אינטרנט
  • 24/7 חי תמיכה
  • פשוט בונה אתר
  • 2X וורדפרס הממוטב מהירות
  • 30 יום חזרה כספית
תפוס את העסקה בזמן מוגבל!
מִ
5
49
/חֹדֶשׁ
שמור 82%
להתחיל