תעודת SSL חינם

הגיע הזמן לאבטח את האתר שלכם ולרכוש את אמון הלקוחות שלכם באמצעות תעודת SSL חינם הכלולה בכל חבילות ה-Business שלנו

רוצים להגדיל את המכירות שלכם? זה פשוט וקל עם תעודת SSL חינם!

קבלו תעודת SSL חינם יחד עם כל חבילת אחסון Business זולה ותוכלו להגן על המידע של הלקוחות שלכם. כל מידע רגיש אודות הלקוחות שלכם העובר בשרת כמו: מספר כרטיסי אשראי, סיסמאות או כל מידע רגיש אחר יהיה מוצפן לחלוטין אם תשתמשו ב-תעודת SSL חינם שאתם מקבלים יחד עם כל חבילת אחסון אתרים Business. הצפנה זו תגביר את ההכנסות שלכם משום שהלקוחות שלכם יסמכו על האתר שלכם יותר מאשר על המתחרים שלכם.

השתמשו בתעודת SSL כדי למנוע מהאקרים לחדור למידע הרגיש המאוחסן באתר שלכם או המועבר דרך פרוטוקולים SSL https. עם Hostinger אתם מקבלים תעודת SSL בחינם יחד עם כל חבילת אחסון Business. אל תהססו, עליכם לוודא שכל החיבורים שלכם מאובטחים באמצעות SSL כדי שהלקוחות שלכם יוכלו לרכוש את המוצרים שלכם בצורה מאובטחת או להזין מידע רגיש באתר שלכם.

מה זה תעודת SSL?

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

אבטחת SSL זה בעצם נתיב מוצפן המאפשר העברה של כל המידע הרגיש בצורה מאובטחת. יחד עם חבילת אחסון ה-Business שלנו, ניתן לקבל תעודת SSL חינם אשר תפקידה להבטיח שהאתר שלכם יהיה מאובטח ושהלקוחות שלכם ירגישו בטוחים לגלוש ולרכוש בו.

6 סיבות לקבל תעודת SSL חינם יחד עם חבילת אחסון Business

1

אתם תדורגו גבוה יותר מאחרים. Google מעדיפה אתרים מאובטחים. בעזרת תעודת SSL חינם שנספק לכם יחד עם חבילת אחסון ה-Business שלנו תוכלו לשפר את דירוג ה-SEO של האתר שלכם ב-Google ובמנועי חיפוש אחרים.

2

צרו תשלומים מאובטחים בכרטיסי אשראי. הגנו על הרכישות המתבצעות באתר שלכם בעזרת תעודת SSL חינם שתקבלו יחד עם חבילת אחסון Business, הגדילו את המכירות שלכם על-ידי יצירת אפשרויות תשלום מאובטחות עבור הלקוחות שלכם.

3

תאפשרו ללקוחות שלכם לסמוך עליכם. קבלו תעודת SSL בחינם, הוסיפו לאתר שלכם אייקון של מנעול וכך תציגו בפני הלקוחות שלכם שהפרטיות שלהם חשובה לכם!

4

התקנה פשוטה & שירות לקוחות 24/7. אחסון אתר מעולם לא היה כה פשוט וזול יותר, השיקו את האתר שלכם ואבטחו אותו במהירות בעזרת צוות שירות הלקוחות שלנו אשר זמינים לענות על כל שאלה בזמן אמת.

5

הצפנה עוצמתית ביותר. אין פורץ שיהיה מסוגל לחדור למידע החשוב שלכם כאשר אתם משתמשים ב-תעודת SSL חינם משום שהיא מצפינה את הנתיב דרכו עובר כל המידע הרגיש שלכם ושל הלקוחות שלכם.

6

אחסון WordPress מאובטח. יחד עם חבילת אחסון ה-Business הזולה שלנו, תקבלו תעודת SSL חינם המאפשרת להגן גם על אתר ה-WordPress שלכם, הבלוג או העסק. זה יתרון שכדאי להשתמש בו!

איך עובדת תעודת SSL חינם של Hostinger?

כל האתרים אשר מאוחסנים באמצעות חבילת אחסון ה-Business שלנו מקבלים תעודת SSL חינם אשר יוצרת נתיב מוצפן ומאובטח בו עובר כל המידע הקיים באתר. אין צורך לשלם יותר כסף על אבטחת האתר שלכם, השתמשו ב-תעודת SSL חינם המאבטחת את האתר שלכם ורוכשת את אמון הלקוחות שלכם. זו הדרך הפשוטה ביותר להגדיל את ההכנסות שלכם משום שחיבור מאובטח מאפשר תשלומים מאובטחים.

אתר לא-מאובטח ללא SSL

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

ברגע שמידע רגיש נכנס לאתר שלכם, תעודת SSL חינם שאתם מקבלים יחד עם חבילת אחסון ה-Business מצפינה את המידע בצורה מיידית. הצפנת SSL מאבטחת את המידע העובר בשרת של האתר לאורך כל הדרך, ומפענחת את המידע כאשר הוא מגיע בצורה מאובטחת אל בעל האתר. תעודת SSL חינם מגנה על המידע האישי של הלקוחות שלכם ומונעת זיופים, גניבה וציתותים לא רצויים.

חיבור SSL מאובטח בחינם

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Hostinger מספקת לכם תעודת SSL חינם יחד עם כל חבילת אחסון Business, תעודה זו תבטיח שהמידע שלכם תמיד יהיה מאובטח. תעודת SSL ל-WordPress מאפשרת גם הגנה על הבלוג או על החנות המקוונת שלכם, אין צורך לחשוש יותר מעסקאות לא מאובטחות! ההצפנה שלנו היא החזקה ביותר בשוק ומבוססת על פרוטוקול SSL המגן על המידע של הלקוחות שלכם מפני גניבה ומונע חשיפה של המידע בפני אנשים לא רצויים.

אבטחת SSL של Hostinger - אבטחה לכל החיים בהתחייבות

חבילות האחסון הזולות שלנו מציעות כעת תעודת SSL חינם כדי לספק לכם חיבור מאובטח בין השרת שלכם לבין הלקוח!

שפרו את דירוג ה-SEO שלכם ב-Google

Google מעניקה חשיבות רבה לקיומו של חיבור מאובטח בין הלקוחות לבין השרת של האתר שלכם. אתרים עם תעודת SSL יקבלו דירוג SEO גבוה יותר ב-Google & במנועי חיפוש אחרים. אין ספק שאתרים עם https ידורגו גבוה יותר מאתרים שאין להם חיבור מאובטח. תוודאו שאתם בין אלה שיש להם חיבור מאובטח בעזרת תעודת SSL חינם שאנחנו מציעים יחד עם חבילת אחסון ה-Business שלנו ולא תצטרכו לדאוג יותר לגבי דירוג ה-SEO שלכם במנועי החיפוש!

תרכשו את אמון המבקרים שלכם

זה כבר לא סוד שהמנעול הירוק ליד כתובת האתר שלכם וקידומת ה-Https מעידים על אתר מאובטח. אתם יודעים את זה והלקוחות שלכם יודעים את זה! לפי המחקר המעודכן ביותר, אנשים קונים פי 10 יותר באתרים המאובטחים באמצעות תעודת SSL מאשר באתרים שאין להם תעודה זו. השיגו את אמון הלקוחות שלכם באמצעות קבלת תעודת SSL חינם יחד עם חבילת אחסון ה-Business שלנו ותפסיקו לאבד לקוחות פוטנציאליים. שפרו את המוניטין שלכם!

תנצחו את המתחרים

למתחרים שלכם כבר יש תעודת SSL ולכם עדיין אין תעודה כזו? בשוק של היום, SSL זה דבר שאתם פשוט חייבים שיהיה לכם. קבלו תעודת SSL חינם יחד עם חבילת אחסון Business שלנו ותהיו המובילים בשוק. תגנבו את הלקוחות של המתחרים שלכם באמצעות שימוש בתעודת SSL המאבטחת ומגנה על האתר שלכם וזו הסיבה העיקרית מדוע אנשים יבחרו באתר שלכם על פני האתר של המתחרים שלכם.

הגדילו את ההכנסות שלכם בזול

בעזרת חבילת אחסון Business הזולה שלנו, SSL לא עולה לכם גרוש אבל כל היתרונות העסקיים המגיעים יחד איתו הם משמעותיים. הגדילו את ההכנסות שלכם במהירות באמצעות תעודת SSL חינם! זו הדרך הזולה ביותר להגביר את המכירות שלכם ולבנות קשר חזק ויציב עם הלקוחות שלכם. לא נדרשת כל השקעה כספית נוספת לשיפור המכירות שלכם מעבר לרכישת חבילת אחסון ה-Business שלנו.

אמינות המותג שלך זה מה שחשוב!

משום שאתם משתמשים באבטחת SSL עם הזמן המותג שלכם יהפוך לאמין יותר. יהיה לכם יתרון אחד נוסף על-פני המתחרים שלכם - מוצר שאנשים יכולים לבטוח בו. אתר שחשוב לבעלים שלו זה אתר שלקוחות יכולים באמת לסמוך עליו. שפרו את המוניטין של האתרים שלכם עוד היום באמצעות שימוש בהגנה שמספקת לכם תעודת SSL חינם המגיעה עם חבילת ה-Business.

הימנעו מגניבת מידע, זיופים & ציתותים!

באמצעות שימוש בתעודת SSL תוכלו לרכז את כל המאמצים שלכם במוצר שלכם. תפסיקו לבזבז זמן על תביעות ותאונות סייבר עם הלקוחות שלכם. מה שחשוב זה לעצור את הפורצים הגונבים את המידע אודות הלקוחות שלכם ואת המידע האישי מהאתר שלכם ותוכלו לעשות את זה באמצעות אבטחת האתר שלכם עם תעודת SSL חינם המספקת הצפנת SSL לאתר שלכם המגיעה יחד עם חבילת אחסון Business. תתרכזו אך ורק במוצר שלכם.

איך עובד SSL?

תעודת SSL חינם כלולה בחבילת ה-Business שלנו, התעודה מספקת חיבור מאובטח לכל המידע הרגיש העובר באתר שלכם באמצעות הצפנת ה-SSL של Hostinger. SSL חינם יאפשר לכם לעבוד בצורה בטוחה מבלי לבזבז המון כסף. זה אפילו יגדיל את ההכנסות שלכם משום שתדורגו גבוה יותר ב-Google, יותר מבקרים יכנסו לאתר שלכם, וכך תצליחו למכור יותר! איך SSL עובד? הנה ההסבר.

How secure SSL connection works
המחשב של המבקרים
שלום, האם החיבור שלכם מאובטח?
ברור, אני שולח לך את התעודה שלי עכשיו!
How secure SSL connection worksשרת
How secure SSL connection worksהמחשב של המבקרים
יופי! מוכן ליצור חיבור מאובטח?
אני אצפין את הנתיב עכשיו ואפענח את המידע כשהוא מאובטח!
How secure SSL connection worksשרת

קחו את העסק שלכם קדימה באמצעות תעודת SSL חינם

Get free SSL from Hostinger

הגדילו את תנועת הלקוחות באתר שלכם בעזרת תעודת SSL חינם. תגנו על המידע של הלקוחות שלכם אפילו כאשר אתם משתמשים בשירות האחסון הזול שלנו.

התחילו לחסוך עכשיו!

הכל-כלול: אחסון אתרים & דומיין

2
95
/חודש