הדור הבא טק

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Hostinger Global Data Centers

Hostinger Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Hostinger Data Redundancy

Hostinger Data Redundancy

כל הנתונים בשרתים מוגנים על ידי מספר רמות של כספות כושלות, RAID-10, גיבוי יומי או שבועי.

זמינות גבוהה

זמינות גבוהה

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers, Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja or Imunify360 (Web Application Firewall) on each server, optional CloudFlare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

HTTP Hostinger PHP

HTTP Hostinger PHP

קבל SEO טוב יותר, שימור מבקרים והמרות עם העדכונים האחרונים, אשר יכולים לשרת עד 3x בקשות נוספות לשנייה.

מטמון רב שכבתי

מטמון רב שכבתי

אנו מפעילים פריסה מטמון ייחודית המורכבת מטמון רב שכבתי בשכבת שירות אינטרנט (Nginx), כמו גם מזלג memcached מ Twitter (fatcache). זה יכול להפחית באופן דרמטי את זמני הטעינה של תוכן סטטי, כמו גם דינמי. CMS מערכות כמו וורדפרס, ג & מלה להראות כמעט שיפור 10x בזמני הטעינה עם המטמון מופעלת.

אדריכלות מדרגית

אדריכלות מדרגית

זמני הפריסה החדשים של השרתים שלנו משתנים בסביבות 10 דקות. יש לנו תהליך Bootstrap אוטומטי לחלוטין. לחץ על כוח, תקע כבלים לרשת, - אוטומציה בעיטות (kickstart, ansible) ושרת הולך מקוון.

Hostinger מנוהל באופן מלא

Hostinger מנוהל באופן מלא

אנו מבטיחים כי השרתים וכל התשתית פועלת, כל החבילות מעודכנות. כל המהנדסים נמצאים בשיחה על Pagerduty, יש לנו תגובה מיידית תגובתית לאירועים. יש לנו גם הגדרת ניטור ניבוי באמצעות Prometheus כך שנוכל למנוע בעיות לפני שהם אפילו להתרחש.

התאוששות מאסון Hostinger

התאוששות מאסון Hostinger

במקרה של אירוע לא מתוכנן, נוכל לשחזר את החשבון שלך לתמונת המצב האחרונה תוך דקות ספורות. אנו מגדירים גיבויים מלאים ומתבצעים עבור כל החשבונות, כדי להבטיח שהנתונים שלך יהיו בטוחים.

מותאם אישית hananelמנהל גישהגרסהאינטגרציה של CloudFlareשילוב LetsEncryptגיבוי יומיקלאוד לינוקסמכולות LVE עבור בידוד חשבוןכונני SSD למהירויות קיצוניותואנגארד בזמן אמת הגנה נגד DDoS על מתגיםפריסות שרת פשוטות ואוטומטיותאינטרקוםHTTP / 2ניטור שרת פרו-אקטיבי וניבוישרת ניטור תגובתי בזמן אמתמטמון זעירIntelligent WAF (חומת אש של יישום אינטרנט) על כל שרתMemcached (טוויטר מזלג - Fatcache)

ביצועי WordPress ברמה הטובה ביותר

HTTP / 2 ו IPv6 מופעלת, PHP7 , NGINX במטמון, דחיסת GZIP, דואר זבל וזיהוי איומים .

קבל SEO טוב יותר, שימור מבקרים והמרות עם טכנולוגיה חדשנית, אשר יכולה לשרת עד 3x בקשות נוספות לשנייה .

זמן תגובה ממוצע של WordPress 48 ms .

30 יום הכסף בחזרה להבטיח

אם אתה לא מרוצה 100% עם Hostinger, אנו נחזיר את התשלום שלך. שום טרחה, שום סיכון.

למד עודכסף בחזרה אחריות תג
  • פשוט בונה אתר
  • 99.9% אחריות Uptime
  • 24/7 חי תמיכה
  • Powerful Control Panel
  • 30 יום חזרה כספית
Limited Time Special Offer!
מִ
2
95
/חֹדֶשׁ
שמור 90%
התחל