פשוט ה תכונות הכי טובות בשביל ליצור אתר!

יצירת אתר צריכה להיות %אחוז% חינם ובקלות. בונה Zyro תומך בתגובה לעיצוב האתר, יותר מ 160 תבניות מוכנות לשימוש, אתרים מרובו-שפות (31 שפות), ללא פרסומות ועוד. כל דבר שאתה מזכיר - יש לנו אותו.

image description

מותאם לסלולרי

ע"י שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עכשיו אתה יכול בקלות ליצור אתר שנראה מושלם גם במסך המחשב השולחני וגם בטלפון הנייד מבלי להזדקק לכיוונונים ידניים או שינויים בקוד.

image description

קל מאוד לשימוש

ממשק גרור ושחרר הופך את בונה האתרים שלנו לכלי מאוד פשוט לעבוד איתו, אפילו אם אתה מתחיל בלי נסיון טכני אתה יכול ליצור אתר מקצועי.

image description

100+ תבניות לאתר

בחר בבקשה אחד מיותר מ 100 תבניות מקצועיות המאפשרות לך לבצע בקלות את כל המשימות הפשוטות: הוספת תוכן ותמונות, עריכת טקסט, תפריט הגדרות ו פרסום האתר שלך באינטרנט.

התחילו!
image description

SEO ידידותי

עדכן את כותרת האתר שלך, הוסף מילות מפתח ותיאור לאתר שלך בקלות. האלמנטים האלה עוזרים למנועי חיפוש כמו גוגל להבין את התוכן .של אתר האינטרנט שלך, ולשפר את דירוג האתר המבוסס על תוצאות החיפוש הכי רלוונטיות

image description

אפשרויות בלתי מוגבלות

הוסף תמונה לגלריות, סרטוני יוטיוב, נגן MP3 או גוגל מפות לאתר שלך בלחיצת עכבר. קבל כסף ע"י צירוף Google Adsense code או עקוב אחר גולשי האתר שלך באמצעות Google Analytics.

image description

רשת חברתית

הוסף לחצנים של פייסבוק, גוגל פלוס וטוויטר לאתר שלך כך שמבקרים יוכלו לעקוב אחרי הנוכחות שלך במדיה החברתית ולהמליץ עליך .לחברים שלהם

image description

!כל זה בחינם

בונה האתרים החינאמי שלנו מגיע עם נפח אחסון של 2000 מגהבייט בשביל לאחסן את קובצי האתר שלך כמו תמונות, מוזיקה ווידאו. אנחנו גם מספקים סאבדומיין בחינם כך שתוכל באופן מיידי להפעיל את אתר האינטרנט שלך

image description
מופעל על ידי
התחל עכשיו!
  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress