קיר האהבה

בואו לראות מה יש ללקוחות שלנו לומר

Georgi Damyanov
מפתח Full-stack web
זה עובד נהדר והמחיר מעולה. ה-Addon לדומיינים ממש טובים ושטח הדיסק הבלתי מוגבל הופך את זה למטורף - בבקשה תשאירו את זה! שירות התמיכה עזר לי לפתור כל בעיה במהירות.
Petar Mikulcic
בעל עסק
זו הפעם הראשונה שאני בונה אתר ואני מאוד מרוצה כי הצלחתי לעשות את זה בתוך מספר ימים! בהתחלה, השתמשתי בכלי Zero לבניית האתר, אחר כך הבנתי מה זה SEO והתחלתי ליישם את זה על אתר הוורדפרס שלי.
Belgrade Sports Timing
Race Timekeepers
אתם פשוט טובים. לא התאכזבתי בנתיים, המשיכו כך.
Renee Koutsis
בעל עסק
בחרתי ב-Hostinger כי זה אמין וזול.
Mark
משתמש
השתמשתי באחסון שיתופי בעבר, אבל העסק שלי גדל והצלחתי להתקין אחסון על שרת VPS וזו התמורה הכי טובה למחיר . לא חוויתי השבתות והתמיכה תמיד כאן כדי לעזור.
Mark A. Grooves
Freelance Developer
בהתחלה בחרתי ב-Hostinger בגלל המחיר, אבל התרשמתי מאוד מהתמיכה בטכנית ומהתשובות שלהם.. אני מרוצה מאוד מהשרתים האמינים ומזמן העבודה של Hostinger.
"הדירוג של Hostinger ב-Trustpilot הוא מצויין"
Oscar
מפתח WordPress
I chose Hostinger for the price. But I was pleasantly surprised by good customer service. What I like most is how easy it was to activate my account and transfer my domain.
Andrisoa
Communications Officer
We mainly chose Hostinger because company does the best for its users and the cost is affordable.
Amith Mudugamuwa
Mechanical Engineer
Hostinger works perfectly. They helped me purchase domain. I've been using Hostinger since my first website and will keep using it. I suggest Hostinger for everyone I know!
Kevin Clark
Web, Software & IT Freelancer
I must say that your support is the best of all I have ever contacted. A company that responds to customers in the way you do will definitely get to number one position.
Cima Now
Entertainment Site
I chose Hostinger because of cheap prices, best speed and helpful support. Hostinger is an excellent company.
Ilya Kanatov
UI/UX Designer
I choose Hostinger because of the balance between price and authority. And you have a free SSL! I talk with support anytime to solve issue that I can't Google.
Nick Yasa
Graphic Designer
You offer a good bang for the buck! The support is also A+ and everything is simple and easy to work with for people with vague knowledge of web hosting!
Anime Tech
Entertainment Site
I used 000webhost and Hostinger was an obvious next step to upgrade to. You have great service and even a more awesome support team.
Dimitrios Kosmidis
Graphic Designer
I am new in web design and I learned from a friend that you have a very good customer support.

תודה לכם על המילים החמות!

זכינו בכל-כך הרבה לקוחות נהדרים. נצלו את ההצעה הזאת והצטרפו אליהם כעת:

2
95
/חודש