דגל אוקרינה

אנו עומדים לצד אוקראינה. כדי להשפיע, אנא שקלו לתרום.

קבלו תעודת SSL כדי לאבטח את האתר שלכם

שמרו על האתר והמבקרים שלכם בעזרת חיבור מאובטח ומוצפן. בנו אמון במותג ושפרו את הדירוג שלכם במנועי חיפוש עם תעודות ה-SSL שלנו.

החזר כספי מובטח עד 30 יום

תעודת SSLתעודת SSLתעודת SSL

רכשו תעודת SSL

אתר אינטרנט ללא SSL

אתר אינטרנט ללא SSL
 • הצפנת נתונים
 • SEO מוגבר
 • אמון לקוחות
 • מנעול בסרגל כתובת האתר
 • שגיאת אזהרת מאובטח ב-Google Chrome

SSL ללא הגבלה

44.39
 • אין הגבלה לתעודה
 • סוג: LE SSL סטנדרטי
 • הצפנה: 256 ביטים
 • נתוני לקוח מאובטחים
 • שיפור SEO
 • מנעול בסרגל כתובת האתר
 • החזר כספי מובטח תוך 30 יום
 • מותאם ל -PCI DSS

Comodo Positive SSL

27.49/לשנה
 • מסופק לשנה
 • סוג: Comodo Positive SSL
 • הצפנה: 256 ביטים
 • נתוני לקוח מאובטחים
 • שיפור SEO
 • מנעול בסרגל כתובת האתר
 • החזר כספי מובטח תוך 30 יום
 • מותאם ל -PCI DSS
 • אחריות צד מסתמך: $50,000

ההבדל בין תעודת SSL ללא הגבלה ותעודת Comodo PositiveSSL

תכנית הפעלת ה-SSL ללא הגבלה מגיעה במחיר חד-פעמי ונשארת לזמן לא מוגבל. זו תעודת אבטחה סטנדרטית המתחדשת באופן אוטומטי ללא עלות נוספת.

תכנית התעודה Comodo PositiveSSL מגיעה עם עלות שנתית ומספקת כלים נוספים עבור אבטחת האתר שלכם. Comodo PositiveSSL מספקת גם אחריות של הצד המסתמך, אשר מבטיחה פיצויים אם ההגנה של Secure Sockets Layer נכשלת.

שני מוצרי האבטחה מספקים הצפנה חזקה עבור החיבור בין האתר למבקרים שלכם. למרות זאת, כל אחד מגיע עם מאפיינים משלו. לדוגמה, תכנית התעודה של Comodo PositiveSSL כוללת צוות תמיכה טכנית, כלי ניהול תעודת SSL וחותמת אתר של Comodo Secure, בעוד תכנית תעודת ה-SSL ללא הגבלה לא כוללת את כל אלו.

ההבדל בין תעודת SSL ללא הגבלה ותעודת Comodo PositiveSSL

למה אתם צריכים תעודת SSL?

בנו אמון

בנוסף לקידומת של HTTPS בסרגל הכתובת של האתר, תעודות ה-SSL שלנו גם מציבות מנעול בכתובת שלכם, מה שמראה למבקרים שהאתר שלכם משתמש בשירות SSL. עבור עסקים אונליין, זה עוזר לבנות אמון באופן מיידי, מכיוון שהלקוחות שלכם יראו שהמידע שלהם מוגן באתר שלכם.

בנו אמון

שפרו את הדירוג שלכם ב-Google

אבטחת האתר הינה אחת מגורמי הדירוג הראשיים של Google. תעודת SSL מספקת קידומת HTTPS עובדת בתחילת הכתובת של האתר, מה שמראה למנוע החיפוש שהאתר משתמש בהצפנת נתונים כדי להגן על מידע רגיש. זה מעודד את Google להציג אתרים עם תעודות SSL בדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש, ובכך ביקורי האתר שלכם יעלו.

שפרו את הדירוג שלכם ב-Google

היענו לסטנדרטים של PCI DSS

עסקים אונליין המציעים אפשרויות תשלום דיגיטליות ומתעסקים עם הפרטים האישיים של מבקרים חייבים לענות על סטנדרטים של אבטחת PCI, הכוללים תעודת SSL. ללא אבטחה אמינה, האתר שלכם יעמיד את המבקרים שלכם בסכנה ולא יעמוד בתנאים הדרושים.

היענו לסטנדרטים של PCI DSS

מאבטח את המידע של הלקוח

תעודות ה-SSL שלנו משתמשות בהצפנה של עד ל-256 ביטים, הסטנדרט של התעשייה לאבטחת מידע. הרמה הזו של הצפנת מידע מוודאת שכל המידע האישי שמשותף ביניכם ובין הלקוחות שלכם מאובטח ממקורות חשודים ולא רצויים.

מאבטח את המידע של הלקוח

איך תעודות SSL עובדות

תעודת SSL יוצרת מעבר אינטרנטי מאובטח בין המבקרים לאתר שלכם. רק אנשים מאושרים יכולים לפתור את ההצפנה, כך שפרטי התחברות, פרטים אישיים, ונתוני כרטיסי אשראי מוגנים מהאקרים וגנבים.

01

יצירת חיבור

כשגולש מנסה לגשת לאתר שלכם, הדפדפן שלכם מבקש את הזהות של האתר. האתר שלכם ישתנה מ-HTTP ל-HTTPS אחרי שתסיימו להגדיר את תעודת ה-SSL, ובכך הדפדפן יראה שהחיבור מאובטח. אם הדפדפן של המבקר מזהה ומאשר את הסמכות של תעודת ה-SSL, הוא יאמת שהאתר שלכם מאובטח ויבקש ליצור חיבור מאובטח ומוצפן.

02

הצפנת מידע

ברגע שנוצר חיבור מאובטח, כל המידע שעבר בין הדפדפן של המבקר והאתר שלכם יהיה מוצפן בעזרת הצפנה של 256-ביטים. רק לצדדים המאושרים (הדפדפן של המבקר והאתר שלכם) יהיה את מפתח ההצפנה של ה-SSL, מה שמאפשר הצפנה בטוחה ומאובטחת.

03

מחוונים חזותיים

לאתר עם תעודת SSL יש מספר סימנים חזותיים שמבקרים יכולים לזהות במיידית. כתובת האתר תכלול סמל של מנעול וקידומת של HTTPS, המציגים שהאתר מאובטח. בהתאם לסוג תעודת ה-SSL, תוכלו להציג גם חותמת אתר כדי להגדיל את האמינות.

שאלות ותשובות על תעודות SSL

מצאו תשובות לשאלות נפוצות אודות תעודות ה-SSL והתכניות שלנו.

SSL (Secure Sockets Layer) או TLS (Transport Layer Security) הינו פרוטוקול אבטחה אשר רשות מוסמכת מספקת לאתר. המטרה שלו היא להצפין את החיבור בין האתר והשרת/הדפדפן כדי למנוע מצדדים לא מאושרים מלגשת או לראות אותו.

חוץ מהיתרונות של ההצפנה ואבטחת האתר שמגיעים עם תעודת SSL, הוא משפיע גם על אמון המותג ודירוג ה-SEO.

מנועי חיפוש ומשתמשים מעדיפים אתרים הפונים לציבור עם תעודות SSL שכן הם מאותתים על מחויבות הארגון לאמצעי אבטחת אתרים. זהו פרוטוקול בטיחות חובה שגם המשתמשים וגם מנועי החיפוש מצפים לראות.

הדרך הטובה ביותר לראות אם האתר שלך מוגן על ידי תעודת SSL היא לבדוק אם סרגל הכתובות של הדפדפן מציג סמל מנעול לפני שם הדומיין שלך. אם כן, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתעודת SSL מאבטחת את האתר שלך.

בהתאם לרמת האימות, ישנם שלושה סוגים של תעודות SSL/TLS:

אימות דומיין (תעודת SSL DV) - תעודת ה-SSL הנפוצה ביותר עבור אתרים קטנים יותר. באימות דומיין, סמכות התעודה תבקש ממכם לאמת את הבעלות שלכם על הדומיין בעזרת דוא"ל, טלפון או רשומות DNS.

אימות ארגוני (תעודת SSL OV) - תעודות SSL עם רמת אימות בינונית. סמכות התעודה בדרך כלל מבקשת מסמכים כדי לאמת את האתר, שם הארגון, פרטי הקשר והכתובת של בעל האתר.

אימות מורחב (תעודת SSL EV) - תעודות ה-SSL הללו מציעות את רמת האימות הגבוהה ביותר. עם תעודת SSL EV, הסמכות של התעודה תערוך חקירה מעמיקה על הרקע של הבעלים כדי לאמת את האתר והארגון שלהם.

חוץ מרמת אימות, יש סוגים של תעודות SSL/TLS לפי מספר האתרים שהם יכולים לאבטח:

תעודת SSL לדומיין יחיד - מאבטחת דומיין יחיד ואת ספריות המשנה שלו.

תעודות SSL כלליות - תעודה כללית אשר עוברת על דומיין יחיד ותתי-הדומיין שלו.

תעודות SSL מרובות דומיין - מאבטחות מספר דומיינים אשר לא קשורים אחד לשני, כפי שמצוין בבקשת הרשמת התעודה (CSR).

כדי לבחור את תעודת ה-SSL הנכונה, אתם צריכים לבדוק מה המטרה של האתר שלכם וכמה מידע רגיש יעבור בו.

במציאות, כל הסוגים של הגנת SSL/TLS מספקים את אותה רמת הצפנה. למרות זאת, יש אנשים שמעדיפים רמות אימות גבוהות יותר כדי לספק הוכחה טובה יותר של האבטחה שלהם למבקרים.

עבור בלוגים ואתרים אישיים, תעודת SSL אחת עם אישור דומיין (DV) תספיק. לעומת זאת, תעודות SSL עם אישור ארגוני (OV) עדיפות עבור ארגונים בגודל בינוני.

אתרים אשר מטפלים בכמות גבוהה של מידע רגיש, כמו בנקים ואתרי ממשלה, יזדקקו לתעודת SSL עם אישור מורחב (EV). התעודה תבטיח שלקוחות ירגישו בנוח לספק את הנתונים האישיים שלהם מכיוון שאתרים עם תעדות SSL EV עוברים תהליך אימות מקיף יותר.

אם תרכשו אחסון מסוג פרימיום או עסקי, אחסון בענן, או אחסון WordPress מ-Hostinger, אתם תקבלו תעודת SSL/TLS בחינם. זאת אפשרות נהדרת עבור בעלי אתרים המעוניינים להחליף את ספק האחסון של האתר שלהם ולפתור את בעיית תעודת ה-SSL/TLS שלהם.

בין אם תבחרו בתעודת SSL ללא הגבלה או בתכנית תעודת Comodo PositiveSSL, התעודה תהפוך לזמינה תוך דקות ספורות מסיום הרכישה.

אם יש לכם שאלות על רכישת תעודת ה-SSL שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות הצלחת הלקוח שלנו, אשר זמין 24/7.

כל תעודות ה-SSL שלנו מגיעות עם אפשרות לחידוש אוטומטי, כדי שלא תצטרכו לרכוש תכנית נוספת באופן ידני.

אם תרכשו את התכנית ללא הגבלה של תעודת SSL, התעודה תתחדש באופן אוטומטי על ידי Hostinger ללא עלות נוספת. האפשרות לחידוש אוטומטי זמינה גם עבור התכנית Comodo PositiveSSL, ונחייב אתכם במחיר השנתי של תעודת ה-SSL.

אבטחת האתר הינה גורם חשוב מאוד בדירוג של Google. משמע, יש לאתר שלכם סיכוי גבוה יותר להופיע בראש תוצאות החיפוש אם הוא מאובטח על ידי תעודת SSL/TLS.

אם תבחרו להשתמש בספק SSL אחר, תוכלו להתקין אותו באמצעות מרכז שליטת האחסון שלנו. פשוט עקבו אחר השלבים הפשוטים במדריך התקנת SSL מותאם שלנו, והכל יעבוד תוך כמה רגעים.