אירוח

בצע יותר מכירות עם אירוח מותאם במיוחד עבור ביצועים PrestaShop יוצאת דופן.

check_circle

30 יום הכסף בחזרה להבטיח

בחר תוכנית אירוח PrestaShop

Single אירוח אתרים

₪29.50
שמור 90%
2
95
/חֹדֶשׁ
 • 1 אתר אינטרנט
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • 100 GB רוחב פס
 • 1X PrestaShop Optimized Speed
הכי פופולארי

Premium אירוח אתרים

₪43.85
שמור 82%
7
89
/חֹדֶשׁ
 • 100 אתרים
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • ללא הגבלת רוחב פס
 • שבועיים גיבויים
 • 2X PrestaShop Optimized Speed

Business אירוח אתרים

₪65.99
שמור 81%
12
65
/חֹדֶשׁ
 • כל היתרונות מ Premium
 • גיבוי יומי
 • תעודת SSL חינם
 • 4X PrestaShop Optimized Speed

האם ידעת? דומיינים אישיים בחינם כלולים בתכניות העסקית ובתכנית הפרמיום השנתיות לאחסון אתרים!

זקוק ליותר עוצמה? נסה את פתרון אחסון הענן

אירוח בנוי להצלחה

השקת חנות מקוונת לא חייב להיות קשה. על Hostinger, יהיה לך כל מה שאתה צריך כדי להיות בחלק העליון של העולם מסחר אלקטרוני. להבטיח ביצועים שיא עגלת שיעור ההמרה עם פלטפורמת האירוח הטובה ביותר PrestaShop!

live_help

תמיכה 24/7

הדרך להצלחה יכולה להיות קשה. אבל Hostinger תמיד יהיה בצד שלך! סוכני תמיכה לקוחות נלהבים ומקצועיים יהיו על השעון 24/7/365 כדי לענות על כל שאלה או שאלות מתעוררות!

dns

שרתים ממוטבים PrestaShop

בדומה לבניית בית, אתה צריך לוודא את הבסיס מוצק ואמין. אנו שואפים לתת לך ביצועים ברמה העליונה PrestaShop על ידי שיפור השרתים שלנו עם הגדרות מותאמות אישית תצורה.

thumb_up

חינם שם תחום

כל חנות מקוונת צריך שם קליט ובלתי נשכח. לעשות רושם טוב טוב עם שם התחום הנכון. קבל את זה בחינם בבית Hostinger! כל 12 חודשים או יותר PrestaShop אירוח תוכניות לקבל שם תחום בחינם עבור השנה הראשונה.

למה PrestaShop?

זה חבילות את כל התכונות הטובות ביותר כדי לבנות את החנות המקוונת שלך. בין אם אתה מפתח מנוסה, או החל את אתר eCommerce הראשון שלך, PrestaShop הוא בין מבחר חזק ואמין ביותר!

 icon

check_circleקל לשימוש

החל חנות משלך eCommerce פשוט יש יותר קל. PrestaShop יש את הכלים הדרושים לך כדי להשיג הצלחה: פאנל ניהול גמיש, תיעוד מקיף ועוד. אין צורך בידע טכני כדי לבנות חנות מקוונת!

check_circleנייד ידידותי

תמשיכו עם המגמות העדכניות ביותר ואת ההתקדמות הטכנולוגית! התנועה לחיפוש בנייד גדולה מאי פעם. כונן את כל זה לחנות PrestaShop ידידותי הנייד שלך לעשות יותר מכירות!

check_circleeCommerce ממוקד

בנה את החנות שלך על פלטפורמה שמשמעותה עסקים! PrestaShop הוא ממוקד אך ורק כלפי eCommerce, ומכאן תקבל את הביצועים הטובים ביותר בעגלה ותכונות על ההצעה.

חנות משלך PrestaShop רק כמה צעדים משם!

בצע 3 שלבים פשוטים כדי לקבל את החנות המקוונת שלך ולהפעלתו.

בחר תוכנית האירוח שלך PrestaShop

First step

בחר תוכנית האירוח שלך PrestaShop

בחר אחת משלוש האפשרויות הזמינות ובדוק את הפריטים בעגלה שלך. הזמן מחזור של 12 חודשים כדי לקבל דומיין בחינם!

הגדר את החנות המקוונת שלך

Second step

הגדר את החנות המקוונת שלך

Complete the cart checkout process and go through the initial order setup to get started.

ליהנות הדוא"ל שלך אירוח

Third step

ליהנות הדוא"ל שלך אירוח

שם מתחיל המסע האמיתי! הגדר PrestaShop ב 1 לחץ, להוסיף את המוצרים או השירותים שלך ולהתחיל לבצע מכירות.

Everything you need

כל מה שאתה צריך עבור Top-Tier PrestaShop חנות

אנחנו עובדים על ההצלחה שלך - זה האינטרס שלנו כדי לוודא שיש לך את כל הכלים הדרושים כדי להגיע למטרות שלך. בדוק את אלה תכונות אירוח PrestaShop כי תקבלו את הדף.

tune

לחץ על 1

זמן הוא כסף. והתקנות ידניות יכול להיות ארוך ומטריד, ולכן תמצא מתקין 1-לחץ אמין בלוח הבקרה שלך!

update

SSL / TLS מאובטח

הישאר בטוח ולהיות לפני התחרות. כל התוכניות השנתיות לקבל תעודת SSL / TLS לכל החיים עבור עסקאות מאובטחות באתר ודירוג SEO טוב יותר.

https

CloudFlare משופר

מהירות uptime הוא קריטי עבור כל חנות מקוונת מוצלחת. להיות צעד אחד קדימה עם מובנה CloudFlare CDN ו DDoS הגנה התקפה.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

צבירה אינטגרלית

מהירות וביצועים נוספים פירושו אורחים מרשימים ושיעורי המרות גבוהים יותר. זה מה שלנו סטטי בצד השרת במטמון הוא כל העניין!

people

צמיחה ממוקד

The sky's the limit! No matter how large your online store grows, we’ll always have a solution. Start small and grow big with Hostinger!

trending_up

מנהל גישה

שיתוף פרטים יכול להיות עדין בעת ​​בניית חנות עם אחרים. בקלות לשתף פעולה עם אנשים עובדים על אותו פרוייקט באמצעות מנהל גישה!

PrestaShop אירוח שאלות נפוצות

התשובות שלנו לשאלות נפוצות PrestaShop אירוח

משמש בעיקר כדי לבנות חנויות מקוונות, PrestaShop הוא קוד פתוח פתרון מסחר אלקטרוני. שפותחה באמצעות PHP ו- MySQL שפות תכנות, הוא מציע למשתמש פלטפורמה חזקה עם כל הכלים החיוניים כדי להקים חנות ולעשות מכירות מקוונות. נכון לעכשיו, היא סמכויות מעל 250 אלף חנויות ברחבי העולם ומחזיקה בערך 1.5% של נתח השוק CMS.
PrestaShop אירוח מתמקדת במתן הסביבה הטובה ביותר לביצוע עבור החנות המקוונת שלך. תצורת שרת מותאמת אישית, האחרונה PHP ו MySQL גרסאות, במטמון משולב, ו HTTP / 2 הם רק חלק perks כמה כי יהיה לפרוק את אתר eCommerce. זוג כי עם היתרונות של CloudFlare ואת תעודת TLS לכל החיים יהיה לך את כל החלקים לעשות מאובטח SEO אופטימיזציה חנות.
ב- Hostinger, כל התקנה של PrestaShop מקבלת שם ספרייה ייחודי לאזור הניהול. הידור באמצעות אותיות ומספרים אקראיים, היא נועדה להגן על העורפיים של האתר שלך מפני פריצה או ניסיונות כוח הזרוע. כדי לאתר את כתובת האתר הייחודית של מנהל המערכת של PrestaShop, עיין בתיקיות המותקנות באמצעות מנהל הקבצים. לאחר המיקום, גש אליו דרך הדפדפן (לדוגמה: http://www.myprestastore.com/exampleadmin).
לאחר תוכנית על איך להתמודד עם משלוח חשוב עבור כל חנות מקוונת עם מוצרים פיזיים. PrestaShop מחשבת את מחירי המשלוח על בסיס טווחי מחירים או טווחי משקל. מובאים בחשבון גם היבטים נוספים, כגון האזור הגיאוגרפי, הארץ, המטבע. למרבה המזל, תוכל להגדיר ולערוך את כל הערכים האלה בהגדרות המקומיות של אזור הניהול של PrestaShop.
זה בטוח! תכונה multistore של PrestaShop יאפשר לך לנהל את החנות שלך עם יעילות הרבה יותר. בין אם אתם שואפים לעשות חנות רב לשוני, או לנצל יותר ממטבע אחד, את הפונקציונליות multistore תהיה דרך מצוינת להשיג זאת.
The amount of modules that you can implement is not limited on our PrestaShop hosting plans. As long as you have the resources, you can add as many extensions to your online store as you need. And whenever you need more power, we have various seamless upgrade options available!
Unfortunately, no. While there is a moderate selection of free PrestaShop modules, most of them have a price tag. However, they also include refund policies, which let you test everything out risk-free. And the free module library consists of the most essential tools that online shops need!
All PrestaShop hosting servers are protected with a smart WAF and custom firewall rules. They defend every user against abusive activity such as DDoS attacks, injections, brute forcing and similar. For an additional layer of security, we also offer CloudFlare integration. Furthermore, every e-commerce store should consider setting up an SSL/TLS certificate, which will boost trust and protect user data against man in the middle attacks.
You surely can! A convenient auto installer will be available in your control panel. Using it, you can set up and remove popular scripts with just a few mouse clicks! In case PrestaShop is not the right solution, you can try a lot of other popular e-commerce platforms such as Magento or WordPress+WooCommerce.
closelogo

Black Friday
Sale

 • check 99.9% זמן פעילות
 • check חינם שם דומיין
 • check 24/7 חי תמיכה
 • check ערבות כספית של 30-יום
התחל

Up To

90

%

OFF

Black Friday Sale: אירוח אתרים זול מִ ₪2.95 /חוֹדֶשׁ!
See All Deals
×