אחסון שרת Minecraft בהתאמה אישית מלאה

קבלו שליטה מלאה על שרת המשחק שלכם עם VPS שהוגדר במיוחד עבור Minecraft.

החזר כספי מובטח עד 30 יום

אחסון שרת Minecraftאחסון שרת Minecraft

מאפייני אחסון שרת Minecraft

התקנה פשוטה
התקנה פשוטה

לא צריך יותר מ-5 דקות כדי להצטרף לשירות, כך שתוכלו לחזור לשחק Minecraft בלי לבזבז זמן. רק בחרו תוכנית, הירשמו והפעילו את השרת שלכם.

כתובות IPv4 או IPv6 ייעודיות
כתובות IPv4 או IPv6 ייעודיות

עם כתובת IP ייעודית, תוכלו לאבטח את שרת ה-Minecraft שלכם ולהגן עליו מפני תקיפות DDoS. תוכלו גם לגשת בקלות ובאופן ישיר אל קבצי השרת שלכם עם פרוטוקול FTP.

גיבויים אוטומטיים
גיבויים אוטומטיים

לעולם לא תצטרכו לדאוג שתאבדו את ההתקדמות שלכם. אם יקרה משהו, תוכלו לשחזר את הגיבוי האחרון שלכם מפאנל השליטה תוך שניות ולחזור לבנות את העולם שלכם.

שרתי Minecraft ממגוון סוגים
שרתי Minecraft ממגוון סוגים

כל התוכניות כוללות אינספור גרסאות של שרתים, המתאימות לשחקני Minecraft מכל הסוגים. ניתן להחליף את סוג השרת בקלות דרך פאנל המשחק שלנו, החל מ-Official ו-Forge ועד Spigot.

התקנת תוספים וחבילות מודים
התקנת תוספים וחבילות מודים

בעזרת המתקינים האוטומטיים שלנו למודים ותוספים, תוכלו ליצור את חוויית המשחק המתאימה בדיוק עבורכם. עם גישה לכל הקבצים תוכלו גם להתקין מודים ותוספי צד-שלישי ידנית.

SSD מהיר ומעבדים עם מהירות שעון גבוהה
SSD מהיר ומעבדים עם מהירות שעון גבוהה

שרתי ה-VPS שלנו משתמשים ברכיבים איכותיים כדי ליצור שרתים מהירים ונטולי לאגים, עם טרה-בייטים של זיכרון SSD ומעבדי Intel Xeon ברמה תעשייתית.

התקנה פשוטה עם לוח בקרת המשחק

גם אם אתם חדשים בתחום שרתי ה-Minecraft וגם אם אתם כבר מנוסים, לוח בקרת המשחק שלנו הופך את ניהול השרת לפשוט וקל. תהנו מממשק ידידותי למשתמש ומהרשאות גישת מנהל כדי לשנות את הגדרות השרת בכל דרך שתבחרו.

התקנה פשוטה עם לוח בקרת המשחק

גיבויי נתונים ארגוניים ברמה גבוהה

קרתה תאונה ואיבדתם את ההתקדמות שלכם? לא צריך להתחיל מחדש. בזכות טכנולוגיית ה-RAID-10 והגיבויים האוטומטיים שלנו, תוכלו לשמור את הנתונים שלכם ולשחזר אותם תוך שניות מלוח בקרת אחסון ה-VPS.

גיבויי נתונים ארגוניים ברמה גבוהה

תוספים וחבילות מודים ללא הגבלה

כל תכנית אחסון מגיעה עם התקנה בלחיצה אחת של מגוון תוספים ומודים שנבחרו מראש כדי להקל על תהליך ההתקנה. ניתן גם להתקין תוספים ומודים ממקורות צד-שלישי בעזרת מנהל הקבצים או פרוטוקול SSH ו-FTP.

תוספים וחבילות מודים ללא הגבלה

זמן המתנה נמוך במיוחד

השרתים של Hostinger ממוקמים ברחבי העולם, כך שתוכלו לבחור את השרת הקרוב ביותר אליכם ולהבטיח זמני המתנה ו-ping נמוכים עבור השחקנים שלכם. ככל שהשרת יהיה קרוב יותר, כך התפקוד שלו יהיה מהיר יותר, וחוויית המשחק - חלקה יותר.

זמן המתנה נמוך במיוחד

שאלות נפוצות על אחסון שרת Minecraft

קבלו את התשובות לשאלות נפוצות על אחסון שרתי המשחק שלנו

Minecraft הוא משחק ארגז חול, שבו השחקנים יכולים לבנות עולמות וחוויות משלהם בעזרת בלוקים תלת מימדיים. נכון לזמן הכתיבה, למשחק יש 141 מיליון שחקנים פעילים מכל רחבי העולם.

בשל הפופולריות שלו, שחקנים רבים בוחרים ליצור שרתי Minecraft משלהם, כדי להתאים את המשחק להעדפות שלהם, לבנות קהילות של חובבי המשחק, ואפילו לייצר מקור הכנסה נוסף.

הקמת שרת Minecarft משלכם לוקחת כמה דקות בלבד:

1. בחרו את תוכנית אחסון שרת ה-Minecraft המועדפת עליכם והשלימו את הרכישה.

2. התחברו ל-Hostinger והתאימו את הגדרות ה-VPS שלכם. תנו שם לשרת שלכם, בחרו בשבילו מיקום, וצרו את סיסמת המנהל.

3. התחברו ללוח בקרת המשחק בעזרת הפרטים מלוח הבקרה של ה-VPS.

4. צרו מופע חדש, בחרו גרסה לשרת ה-Minecraft, והמתינו להתקנת המופע שלכם.

5. לבסוף, לחצו על כפתור 'התחל' כדי להעלות את שרת ה-Minecraft שלכם לרשת. עכשיו תוכלו לשחק דרך תוכנת הלקוח של Minecraft או להמשיך בהגדרת השרת.

זה הכל. אם תיתקלו בבעיות כלשהן, צרו קשר עם צוות הצלחת הלקוח שלנו שמוכן לעזור 24/7.

דרושות רק 5 עד 10 דקות כדי לרכוש תכנית אחסון של שרת Minecraft, להגדיר את ה-VPS, ולהתקין את מופע השרת.

תכניות האחסון לשרת Minecraft שלנו עולות בין 33.45 ₪ לחודש ו-259.99 ₪ לחודש.

כדי לבחור את המנוי המתאים, חשבו על המטרות והצרכים שלכם עבור שרת ה-Minecraft. אם תרצו להריץ שרת Vanilla עם קבוצה קטנה של שחקנים, תוכנית Alex היא בחירה מצוינת. עם רכיבי ה-2vCPU ו-2GB RAM ניתן לארח עד 10 משתמשים.

כדי לקבל חריצים בלתי מוגבלים ולהתקין מודים ותוספים שונים, בדוק את Enderman, Evoker או Wolf. אל תהסס להשוות את התוכניות שלנו ולהתייעץ עם צוות ההצלחה של הלקוחות שלנו אם יש לך שאלות נוספות.

פשוט בוחרים באחת משבע תוכניות האחסון שלנו, מוסיפים אותה לעגלה וממשיכים בתשלום. ברגע שסיימתם, תוכלו להתחיל להגדיר את ה-VPS וליצור את שרת ה-Minecraft שלכם.

כן, אפשר לשדרג או לצמצם את תוכנית החאסון שלכם בכל זמן. היכנסו ללוח הבקרה של אחסון ה-VPS כדי לבצע רכישה, ואז המתינו מספר דקות להשלמת השינויים. אל תדאגו - ההגדרות והקבצים שלכם לא ילכו לאיבוד בתהליך.

ב-Hostinger, אתם יכולים לרשום דומיין עבור שרת Minecraft משלכם החל מ-3.49 ₪/לשנה. עברו אל בודק הדומיין כדי לבדוק אם שם הדומיין שאתם רוצים זמין.

השרתים שלנו נמצאים בארצות הברית, בריטניה, הולנד, סינגפר וליטא. עם שרתים במגוון מיקומים, תוכלו לבחור שרת במיקום הקרוב ביותר אליכם ואל השחקנים שלכם כדי להבטיח זמן המתנה נמוך וחוויית משתמש טובה.

כן. Hostinger מציעה כתובות IPv6 ו-IPv4 ייעודיות עם כל תוכניות אחסון ה-VPS ללא תשלום נוסף. כתובת IP ייעודית מציעה הגנה טובה יותר מפני מתקפות DDoS, וגם גישה ישירה לקבצי שרת ה-Minecraft דרך פרוטוקול FTP.

ועוד משהו, תהליך ההצטרפות לשרת הופך להיות קל בהרבה. שחקנים צריכים להזין רק את כתובת ה-IP - אין צורך להזין גם את מספר הפורט.

כן. כדי לשנות את מיקום שרת ה-Minecraft, צרו קשר עם צוות הצלחת הלקוח שלנו ומומחי אחסון ה-Minecraft שלנו יעזרו בהעברה. שימו לב שכתובת ה-IP של השרת תשתנה גם היא.

שרתי Minecraft רצים על הגרסה המתקדמת של לוח בקרת המשחק עם מערכת ההפעלה Debian 10. חוץ מהיותו קל לתפעול, הוא מציע גם גמישות ושליטה מלאה על הגדרות המשחק שלכם. בעלי השרת יכולים להעלות קבצים מותאמים ולהתקין את סוג השרת המועדף עליהם.

כל תכניות האחסון של שרת Mincraft הן בניהול עצמי, אז תקבלו גישה מלאה לשרת המשחק הווירטואלי. הרגישו חופשי להתאים את מקום האחסון והמשאבים לצרכים שלכם, למשל על ידי הוספת אלמנטים למשחק או התקנת אפליקציות כמו TeamSpeak כדי לדבר עם שחקנים נוספים.

מאחר ותוכניות אחסון ה-VPS שלנו הן בניהול עצמי, צוות הצלחת הלקוח שלנו יוכל לסייע לכם רק עם התקנת ה-VPS ושרת ה-Minecraft. עבור שאלות על ניהול השרת והתקנתו, השתמשו במדריכים של Hostinger או במאגר המידע.

לוח בקרת המשחק שלנו תומך בגרסאות ה-Minecraft Java Edition הבאות:

 • Java 8
 • Java 11
 • Java 15
 • Java 16

זו רשימת סוגי השרתים המוצעים:

 • Official
 • CraftBukkit
 • Spigot
 • Paper
 • Purpur
 • Forge
 • SpongeVanilla
 • Cauldron
 • Tekkit
 • Feed the Beast
 • Project Rainbow
 • Bedrock (pocket)

ניתן להחליף את גרסת ה-Minecraft או סוג השרת בכל זמן.

כן. לוח בקרת המשחק כולל גם את סוג השרת Forge (Minecraft Java Edition), המאפשר התקנת מודים וחבילות מודים.

לפני שתוסיפו מודים, וודאו שאתם משתמשים ב-Minecraft Java Edition והתקינו שרת מסוג Forge במופע שלכם. לפני כן, כדאי גם שתעצרו את ריצת השרת. ברגע שתסיימו, עברו למנהל הקבצים וצרו תיקייה חדשה עבור העלאת המודים או חבילות המודים.

כן. הגישה המלאה לשרת ה-root מאפשרת העלאה וניהול עצמי של תוספים.

שרתי Minecraft מסוג Spigot, CraftBukkit ו-PaperMC מגיעים עם תוספים מוכנים מראש שניתן להתקין באופן אוטומטי מלוח בקרת המשחק. אם תרצו להתקין תוספים מצד-שלישי, תוכלו לעשות זאת ידנית דרך מנהל הקבצים או פרוטוקול FTP/SSH.

כדי לגשת להגדרות השרת, בחרו באחד מהמופעים בלוח בקרת המשחק והיכנסו לקונפיגורציה. תוכלו לגשת לכרטיסיית הגדרות השרת משם.

אפשרויות להתאמה אישית של חוויית המשחק, כמו למשל החלפת גרסה לשרת, שינוי סוג העולם והגבלת גודל העולם.

אם אתם לא מרוצים מההתקדמות שלכם, תוכלו לאתחל את העולם שבניתם ולהתחיל מחדש. מצאו את תיקיית העולם הנוכחי שלכם במנהל הקבצים, מחקו אותה, והפעילו מחדש את שרת ה-Minecraft כדי ליצור עולם חדש.

עם לוח הבקרה שלנו, תוכלו להפוך את שרת ה-Minecraft לנגיש רק עבור שחקנים מסויימים. אלה הם הצעדים ליצירת רשימת גישה:

1. בלוח בקרת המשחק, בחרו במופע של שרת ה-Minecraft הרצוי והיכנסו להגדרות הקונפיגורציה.

2. בחרו בכרטיסיית Gameplay and Difficulty והפעילו את האפשרות Use Whitelist.

3. חזרו לתפריט הראשי ולחצו Console.

4. הקלידו "whitelist add [insert_username_here]" ולחצו אנטר.

החזר כספי מובטח עד 30 יום

אם אתם לא מרוצים מ-Hostinger ב-100%, אנחנו נחזיר לכם את כספכם. בלי ויכוחים, בלי סיכונים.